Sunum Kuralları

KONGRE KURALLARI & ÖNERİLER

Değerli katılımcımız, lütfen aşağıdaki bilgilendirme metnini dikkatlice okuyunuz

- Lütfen oturumunuz başlamadan 15 dk önce sisteme giriş yapınız

- Sisteme giriş yaptığınızda doğrudan dijital kayıt masası ve bekleme salonuna katılmış olursunuz.

 -Sunumlar 10-12 dk ile sınırlıdır. Bu sebeple sunumlarınızda salt kitabı teorik bilgiler vermekten kaçınarak çalışmanızın amacı , bulgular ve sonuç kısmına odaklanınız.

-Oturumların sarkmaması ve sizden sonraki oturumdaki katılımcıları bekletmemek adına lütfen sunum süresini (10-12dk) aşmamaya özen gönderiniz.

- Sunumunuz kaçıncı sırada olursa olsun oturumun başından sonuna kadar salonda bulunmanız ve kameranızın açık olması zorunludur (istisnai durumlarda kısa süreli olarak kameranızı kapatabilirsiniz). Sunumları dinlerken ses karışıklığı olmaması için lütfen mikrofonunuzu kapalı tutunuz.

- Kongre sonrası katılım belgeleriniz PDF olarak tarafınıza gönderilecektir. 

- Oturumların başlatılması, soru cevap alınması ve oturuma ilişkin tüm hususlarda düzenleme kurulumuzu temsilen oturum başkanları tam yetkilidir.

Çok değerli çalışmalarınızla kongremize yaptığınız katkılar sebebiyle teşekkür ederiz​.

 

 

OTURUM BAŞKANLARIMIZ İÇİN AÇIKLAMA

-Oturum başkanlarımız, düzenleme kurulu adına oturumların yönetilmesi noktasında tam yetkilidirler

- Dijital oturum salonuna girdikten sonra oturum başlangıç saatinde kısa bir oturum açılış konuşması yaparak oturumu başlatabilirsiniz

- Programdaki sunum sıralamasını uygulamanızı tavsiye etmekle beraber, oturum sırasında gerekli görmeniz halinde sıralamayı değiştirebilirsiniz

- Her bir sunum için 10-12 dk süre ayrılmıştır. Sunum sürelerinin aşılmaması noktasında katılımcılarımızın hassasiyet göstermesi önemlidir. Soru cevap kısmını dilerseniz her bir sunumdan sonra, dilerseniz oturumun sonunda yapabilirsiniz. 

- Oturum başkanı olarak her hususta bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

Değerli katkılarınızla iyi bir kongre geçmesini dileriz.